دعوت به جشن پایانی هشتمین دوره روز و مسابقه بین‌المللی ریاضیات کانگورو

 • 1395/06/21

همراهان همگام!

جشن پایانی هشتمین دورۀ ریاضیات کانگورو، جمعه 26 شهریورماه در دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی تهران برگزار خواهد شد.  دبیرخانۀ ریاضیات کانگورو در ایران و مؤسسۀ فرهنگی فاطمی در این مراسم، میزبان دانش‌آموزان برگزیده و خانوادۀ آنها، مسئولان مدارس و مراکز آموزشی ممتاز و سایر همراهانی که در این دوره ما را یاری کردند خواهند بود. 

جشن امسال هم به رسم گذشته از ساعت 8 صبح با کارگاه بازی‌های ریاضی آغاز می‌شود. در این کارگاه، بازی‌های آموزشی متنوعی به صورت گروهی و انفرادی انجام می‌شود. تمام حاضرین می‌توانند دراین برنامه شرکت کنند و از آن لذت ببرند.

مراسم رسمی جشن پایانی از ساعت 10 صبح آغاز خواهد شد. در طول برگزاری این مراسم تلاش خواهد شد در کنار تقدیر از برگزیدگان ریاضیات کانگورو، برنامه های فرهنگی و آموزشی متنوعی ارائه شود.

دعوتنامۀ این مراسم به همراه اسامی دانش آموزان منتخب، پیش‌تر برای مدارس و مراکز آموزشی ارسال شده است.

فهرست اسامی دانش‌آموزان برگزیدهٔ استانی که به جشن پایانی دعوت شده‌اند را می‌توانید از لینک زیر دریافت کنید.

لازم به توضیح است که از هر استان در هر گروه، دانش‌آموزانی انتخاب شده‌اند که بالاترین تراز کل را داشته‌اند.

اسامی دانش‌آموزان منتخب استان‌ها که به جشن پایانی دعوت شده‌اند

 

 

 

 

 

دیدگاه های کاربران

 • با عرض سلام و سپاس بیکران. در جواب سوال یکی از دوستان در مورد افراد دعوت شده به جشن پایانی گفته بودید دعوت شدگان به جشن نفر اول در گروه که بالاترین تراز را داشته اند هستند. میخواستم بدانم منظور نفر اول هر استان است یا نفر اول کشور؟ یعنی از هر استان نفر اول همان استان دعوت شده؟ یا از هر پایه نفر اول کشور؟ باز هم سپاسگذارم.

  سلام، نفرات برتر کشوری و استانی با هم به جشن دعوت شده‌اند و زمان معرفی از هم جدا نشده بودند از هر استان در هر گروه نفر اول که بالاترین تراز را داشته به عنوان نفر اول استان انتخاب شده و نفرات برتر کشوری در هر پایه هم به این فهرست اضافه شده البته گاهأ شرایط خاصی هم پیش می‌آمد که طبق فرمول‌هایی که داشتیم در نهایت به فهرست دعوت شدگان به جشن رسیدیم.مؤفق باشید

 • سلام دعوت شدیم نتوانستم بیام خیلی دوست داشتم شرکت کنم تکلیفمون چه میشه؟ انشاالله سری بعد حتما شرکت میکنم

  سلام، انشالله در دوره‌های بعدی حضور خواهید داشت جایزه‌های شما به زودی ارسال خواهد شد لطفأ برای هماهنگ‌های بیشتر با دبیرخانه ریاضیات کانگورو تماس بگیرید. باسپاس

 • رقیه سعادتی ازشهرکاکی استان بوشهر

 • با سلام.من جز نفرات برتر استان بودم که به مراسم جشن دعوت شدم.چون شنبه روز اول شروع مدرسه ما است.اگر نتوانم در جشن شرکت داشته باشم‌آیا لوح افتخار به مدرسه ارسال میشود؟

  سلام، جایزه شما برای مدرسه ارسال شده است. می‌توانید از مدرسه تحویل بگیرید. مؤفق باشید

 • سلام خداقوت امیدوارم درکارتون روز به روز پیشرفت داشته باشین .این راهی است برای ابراز وجود در دنیا.راهی است برای شناخته شدن ؛برای چشیدن مزه لذت بخش موفقیت؛برای ایجاداعتمادبه نفس وبالاخره پابه پای جهان ٬ جهانی شدن

 • سلام ببخشید یعنی تمام کسانی که دیپلم افتخار میگیرن دعوت نیستن؟

  سلام، خیر دیپلم افتخار مربوط به 30٪ برتر استان است و دعوت شدگان به جشن نفر اول در گروه است که بالاترین تراز را داشته است.

 • سلام مىخواستم ازتون بپرسم که من که توى کارنامه ام نوشته بود بهم ديپلم افتخار تعلق مىکىره ولى توى لىست دعوت شده ها نىستم.... براى من ديپلم افتخار به مدرسه ارسال مىشه يا نه؟

  سلام، بله می‌توانید از مدرستون تحویل بگیرید.