آغاز دوره جدید مینی مسابقه‌های کانگورو

  • 1395/07/14

سلام 

یک خبر خوب برای دانش‌آموزان ابتدایی و دورهٔ اول متوسطه

همزمان با شروع سال تحصیلی ۹۶-۹۵، دورهٔ جدید مینی‌مسابقهٔ ریاضیات کانگورو از شنبه ۱۷ مهرماه آغاز می‌شود و تا پایان سال تحصیلی ادامه می‌یابد. در دورهٔ جدید، هر هفته یک مینی‌مسابقه آنلاین برگزار خواهد شد. شما در هر مینی‌مسابقه بر اساس پایهٔ تحصیلی خود به سه سؤال ریاضی پاسخ می‌دهید و با مسئله‌های جالب رياضيات كانگورو دست و پنجه نرم می‌كنيد! این سؤال‌ها، سه، چهار و پنج امتیازی هستند و با حل درست آن‌ها به همان اندازه امتیاز می‌گیرید. در ضمن از آنجا كه در رياضيات كانگورو فكركردن به يك مسئله و تلاش برای حل آن با ارزش است، پس همين كه به يك سؤال پاسخ دهيد يك امتيازخواهيد گرفت. پس بدون نگرانی درباره نتيجه، هر سه سؤال را پاسخ دهيد و هيچ سؤالی را بی‌پاسخ نگذاريد اگر به هر سه سؤال پاسخ درست دهيد ۱۵ امتياز دريافت می‌كنيد. ما به اندازه امتيازی كه می‌گيريد به شما سكه می‌دهيم سكه‌هايتان را جمع كنيد و از كمد جوايز برای خود جايزه برداريد.

خبر خوب دیگر این که دانش‌آموزان پایه‌های نهم هم می‌توانند در دورهٔ جدید مینی‌مسابقه‌های کانگورو شرکت کنند. جایزه‌های تازه‌ای به کمد جوایز اضافه شده است که با جمع کردن سکه می‌توانید آنها را ببرید.

برای شرکت در مینی‌مسابقه باید در سایت عضو شوید و از قسمت ورود دانش‌آموزان به صفحه ویژهٔ خود وارد شوید. اگر تاکنون در سایت عضو نشده‌اید، فرصت را از دست ندهید و همین الان در سایت عضو شوید تا بتوانید در مینی‌مسابقه‌های کانگورو به طور رایگان شرکت کنید. 

لازم به ذکر است با توجه به تغییر پایه‌ دانش‌آموزان در سال تحصیلی جدید، سطح بندی تغییر کرده و امتیازات و سکه‌ها از صفر محاسبه شده است و تمام دانش‌آموزان باید سکه‌های جمع شده خورد را تا قبل از سال تحصیلی بعد استفاده نمایند.

منتظر خبرهای جدیدی دربارهٔ مینی مسابقه‌های کانگورو باشید.

 

 

دیدگاه های کاربران