آغاز ثبت‌نام در دهمین دورۀ جشنوارهٔ بین‌المللی ریاضیات کانگورو در ایران ۲۰۱۸

  • 1396/10/24

ثبت‌نام دهمین دورۀ جشنوارهٔ رياضيات كانگورو از اول بهمن‌ماه آغاز خواهد شد. دبيرخانۀ رياضيات كانگورو از تمام مدارس، مراكز آموزشی، دانش‌آموزان و افراد علاقه‌مند دعوت می‌کند تا در این رویداد علمی بین‌المللی شرکت کنند.

بستهٔ فراخوان دهمین دورهٔ ریاضیات کانگورو برای مدارس شهر تهران، شامل پوستر و دفترچهٔ راهنما اوایل بهمن‌ماه، ارسال خواهد شد.

مدارس و مراكز آموزشی سایر استان‌ها که مایل به دریافت بستهٔ فراخوان هستند می‌توانند با دبيرخانۀ ریاضیات كانگورو در استان خود تماس بگیرند.
 

 اطلاعات نمایندگی‌ها در استان‌ها و شهرهای مختلف

 

همچنین فایل‌های پوستر و دفترچهٔ راهنما از طریق لینک‌های زیر و کانال تلگرام ریاضیات کانگورو در دسترس و قابل استفاده خواهد بود.

 

  دريافت - دفترچۀ راهنمای دهمین جشنوارهٔ بين‌المللی رياضيات كانگورو در ايران

 

  دريافت – پوستر دهمین جشنوارهٔ بين‌المللی رياضيات كانگورو در ايران

 

مدارس و مراكز آموزشی تا ۱۵ اسفندماه فرصت دارند با عضویت در سامانه مبنا نسبت به ثبت‌نام دانش‌آموزان خود اقدام کنند.

 

توجه:

 دهمین جشنوارهٔ بین المللی ریاضیات کانگورو پنج‌شنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۷ به طور همزمان در سراسر کشور برگزار خواهد شد.

 هزینه ثبت‌نام برای هر نفر ۲۰۰۰۰ تومان می‌باشد.

• در مدارس یا مراکزی که حداقل ۲۰ شرکت کننده داشته باشند مسابقه در همان محل برگزار شده و در این صورت مبلغ ۴۰۰۰ تومان به ازای هر دانش‌آموز بابت هزینه‌های برگزاری به آن واحد تعلق می‌گیرد که این مبلغ در زمان ثبت‌نام از مبلغ هزینه کسر شده و باقیمانده پرداخت می‌شود و در صورتی که تعداد دانش‌آموزان شرکت کننده یک واحد آموزشی کمتر از ۲۰ نفر باشد، شرکت کنندگان به نزدیک‌ترین محل برگزاری متمرکز مسابقۀ ریاضیات کانگورو که متعاقباً اعلام خواهد شد معرفی می‌شوند.

 از مدارس و مراکز آموزشی تقاضا می‌شود در اسرع وقت نسبت به وارد کردن اطلاعات دانش‌آموزان اقدام کنند.

 

برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید از طریق تلگرام به شماره ۰۹۲۱۲۹۵۴۲۰۳ یا با شناسۀ Mabna_fatemi@ با دبیرخانهٔ ریاضیات کانگورو در ایران در ارتباط باشید.

 

 

 

 

دیدگاه های کاربران