دفترچهٔ سؤال‌‌ها و پاسخ تشریحی دهمین دورهٔ جشنوارهٔ بین‌المللی ریاضیات کانگورو منتشر شد

  • 1397/02/10

دوستان و همراهان همیشگی سلام!

همان‌طور که قبلأ اعلام شده بود دفترچهٔ سؤالات دهمین دورهٔ جشنوارهٔ بین‌المللی ریاضیات کانگورو از امروز ۱۰ اردیبهشت‌ در سایت ریاضیات کانگورو قابل دریافت است. برای برطرف شدن ابهامات احتمالی شما عزیزان پاسخ تشریحی سؤالات را نیز در سایت قرار دادیم.

نکته دیگر این‌که کارنامه و گواهی شرکت در جشنواره و دیپلم افتخار ۳۰٪ برتر دانش‌آموزان هم تا هفتهٔ اول خردادماه در صفحهٔ شخصی هر دانش‌آموز در سامانهٔ مبنا بخش گواهی‌ها گذاشته خواهد شد.

یادآور می‌شود گواهی حضور برای تمام شرکت کنندگان در این جشنواره صادر خواهد شد و دیپلم افتخار ۳۰٪ برتر به دانش‌آموزانی تعلق خواهد گرفت که هم نمره آن‌ها از نمره میانگین کشوری در پایه خود بالاتر باشد و هم جز ۳۰٪ برتر استان در پایه خود باشند.

لازم به ذکر است آخرین مهلت ثبت اسامی و پرداخت هزینهٔ ثبت‌نام دانش‌آموزانی که در دهمین جشنوارهٔ ریاضیات کانگورو شرکت کرده‌اند ولی در سامانهٔ مبنا ثبت‌نام نشده‌اند ۱۵ اردیبهشت‌ماه خواهد بود. این ایجاد حساب کاربری برای تصحیح پاسخ‌برگ و صدور کارنامه الزامی است. دانش‌آموزان اتباع با توجه به لیست اسامی تحویل داده شده به دبیرخانه کارنامه‌شان‌ به نمایندگی تحویل می‌گردد. مدارس و مراکز برگزاری توجه داشته باشند در صورتی‌که تعداد این دانش‌آموزان محدود است به صورت انفرادی ثبت‌نام شوند و اگر زیاد است به تفکیک حوزه و با استفاده از فایل اکسل ثبت‌نام در سامانهٔ مبنا برای ادمین تلگرام دبیرخانه ارسال کنید و هزینه ثبت‌نام را در قسمت اعتبار شارژ کنید.

 

🔴 برای دسترسی راحت‌تر بر روی پیوند زیر کلیک نمایید:

 

 دفترچهٔ سؤال‌‌ها و پاسخ تشریحی دهمین دورهٔ جشنوارهٔ بین‌المللی ریاضیات کانگورو

 

 

دیدگاه های کاربران