به‌روز رسانی ۲۱ خردادماه-اطلاعیه در مورد انتشار نتایج « بیست و چهارمین دورۀ جشنوارۀ بین‌المللی ریاضیات کانگورو ۲۰۲۲»

با عرض پوزش با توجه به مشکلات به وجود آمده در سامانۀ مبنا، امروز ۲۱ خردادماه نتایج بیست و چهارمین دورۀ جشنوارۀ بین‌المللی ریاضیات کانگورو ۲۰۲۲ اعلام نخواهد شد.
زمان انتشار کارنامه ۲۵ خردادماه خواهد بود.

با تشکر از مشارکت بسیار گستردۀ مدارس، اولیا و دانش‌آموزان در بیست و چهارمین دورۀ جشنوارۀ بین‌المللی ریاضیات کانگورو (چهاردهمین دورۀ برگزاری در ایران) به اطلاع می‌رساند این دوره با مشارکت بسیار بالای دانش‌آموزان در سراسر کشور برگزار گردید.

لازم به ذکر است کارنامهٔ دانش آموزان روز ۲۱ خردادماه ۱۴۰۱ از طریق حساب کاربری دانش آموزان و مدارس در سامانهٔ مبنا منتشر خواهد شد.

همچنین در حال حاضر دانش‌آموزان شرکت کننده در این جشنواره با مراجعه به حساب کاربری خود در سامانۀ چالش‌ها یا اپلیکیشن ببراس می‌توانند تعداد سؤالات درست یا غلط خود را مشاهده کنند. با کدملی به عنوان نام کاربری  و گذرواژۀ حساب کاربری خود در سامانۀ مبنا می‌توانید وارد شوید.

موفق باشید.

18 پاسخ
  • ادمین1
   ادمین1 میگه:

   به کلیۀ شرکت‌کنندگان کارنامه و گواهی شرکت در جشنواره به‌صورت الکترونیکی اعطا خواهد شد، همچنین شرکت‌کنندگانی که حد نصاب نمرات در استان خود را کسب کنند، علاوه‌بر نسخۀ الکترونیکی نسخۀ چاپی دیپلم افتخار را پس از برگزاری دریافت خواهند کرد.

   به ۱۰ درصد از شرکت کنندگان در هر استان که بالاترین نمره را کسب کرده باشند، دیپلم افتخار و به سایر شرکت‌کنندگان گواهی شرکت بین المللی از «انجمن جهانی کانگورو بدون مرز» اعطا خواهد شد.

   پاسخ
  • ادمین1
   ادمین1 میگه:

   سلام نسخه الکترونیکی دیپلم افتخار همزمان با انتشار کارنامه منتشر خواهد شد و نسخه چاپی هم احتمالا در اوایل فصل تابستان به دستتان خواهد رسید.

   پاسخ
 1. راضیه
  راضیه میگه:

  سلام ازمون های ۲۰۲۲ را چطور می تونیم دریافت کنیم؟ سطح ۴
  و سوال دیگه اینکه کتاب کانگرو سطح ۳ و ۴ یک کتاب است ایا ازمون ۳ و ۴ هم یکی است؟

  پاسخ
  • ادمین1
   ادمین1 میگه:

   سلام به زودی در چاپ جدید کتاب‌ها سوالات ۲۰۲۲ به کتاب‌های ریاضیات کانگورو اضافه خواهند شد. کتاب ریاضیات کانگورو ۳ و ۴ یک کتاب است و در جشنواره ریاضیات کانگورو پایه ۳ و ۴ به سوالات یکسانی پاسخ می‌دهند .

   پاسخ
 2. امیرعلی
  امیرعلی میگه:

  سلام ، وقت بخیر
  چگونه متوجه شویم که جزء نفرات برتر استان بوده و نسخه چاپی را دریافت خواهیم کرد ؟ در کارنامه نوشته شده است ؟

  پاسخ
  • ادمین1
   ادمین1 میگه:

   سلام در صورتی که موفق به دریافت دیپلم افتخار شده باشید در کارنامه نوشته شده است. نسخه الکترونیکی دیپلم افتخار احتمالا تا دو هفته آینده بارگذاری خواهد شد و نسخه چاپی مردادماه آماده و ارسال می شود.

   پاسخ
 3. ساناز
  ساناز میگه:

  سلام ببخشید نتایج مسابقه کانگورو نیومده؟ چطوری میتونیم نتایج رو ببینیم. من وارد سایت مبنا هم شدم ولی نمیدونم پاسه نتایج باید کدوم قسمت برم؟؟

  پاسخ
 4. سارا
  سارا میگه:

  سلام.برای من داخل کارنامه زد که شما شایسته ی دریافت دیپلم افتخار از جشنواره ی کانگورو هستید،ولی من حتی نسخه ی الکترونیکی دیپلم افتخار رو هم نگرفتم.میشه بگید چطوری باید نسخه ی الکترونیکی دیپلم افتخار رو بگیرم؟

  پاسخ
  • ادمین1
   ادمین1 میگه:

   سلام روزتون بخیر نسخه الکترونیکی دیپلم افتخار احتمالا تا هفته آینده بارگذاری خواهد شد و نسخه چاپی مردادماه آماده و ارسال می شود.

   پاسخ
  • ادمین1
   ادمین1 میگه:

   سلام به حساب کاربری خود در سامانه مبنا بخش منو- رویدادها- رویدادهای من مراجعه کنید.

   پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

دوست دارید به بحث ملحق شوید؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *