جشن پایانی دهمین دورۀ ریاضیات کانگورو استان تهران

همراهان همگام!

جشن پایانی دهمین دورۀ جشنوارۀ بین‌المللی ریاضیات کانگورو، پنج‌شنبه ۸ شهریورماه در دانشگاه شهیدبهشتی تهران برگزار خواهد شد.

در این مراسم مؤسسۀ فرهنگی فاطمی و دبیرخانۀ ریاضیات کانگورو در ایران میزبان جمعی از دانش‌آموزان استان تهران، مسئولان مدارس و مراکز آموزشی ممتاز، نمایندگان ریاضیات کانگورو در استان‌ها و سایر همراهانی که در این دوره ما را یاری کردند خواهند بود. در طول برگزاری این مراسم تلاش خواهد شد در کنار تقدیر از این عزیزان، برنامه‌های فرهنگی و آموزشی متنوعی ارائه شود.

چنان‌چه دانش‌آموزی امکان حضور در جشن پایانی را نداشته باشد، لازم است عدم حضور خود در این مراسم را به شمارۀ تلگرام و یا تلفن تماس دبیرخانۀ ریاضیات کانگورو اطلاع دهد.

(شماره تلگرام: ۰۹۲۱۲۹۵۴۲۰۳ – تلفن تماس: ۸۸۹۴۵۵۴۵ داخلی ۱۰۳)

اسامی دانش‌آموزان دعوت شده به جشن پایانی:

تهران
ردیف پایه نام نام خانوادگی نام مدرسه
۱ اول ابتدایی
                 نورا
پارمین
پانته آ
رادین
بنیامین
علی
           پورمناف
خلفی
فرهادی
محمودیان
حسین زاده
وجدانی هریس
                    كوثر
كوثر
كوثر
البرز پایدار
البرز پایدار
البرز پایدار
۲ دوم ابتدایی
              روژین
پارمینا
آیلین
امیركسری
شایان
رادین
          صاحبی
سپهردوست
رنجبر خطیبی
شاهرخ كلخوران
كرمانی نژاد
محمدی
                    كوثر
كوثر
كوثر
علوی تهران
علوی تهران
فرهنگ سعادت ۲
۳ سوم ابتدایی
            سپیده
آیسل
مریم
آرتین
مانی
رایان
            زینالی
بنایی
حاجی ابراهیمی
اخوان
مسعود
مسعودی
          علوی تهران
علوی تهران
علوی تهران
سرای دانش
تكین نهال دانش
سرای دانش
۴ چهارم ابتدایی
                 آیدا
پرنیا
آنوشا
محمد صدرا
طاها
علی
امیرحسن
پندار
آرین
           محرمی
كریمی
هنرمند
زارعی
مهانیان خامنه
جون بخش
علی پناهلو
آداب
عزیزیان
    سپهر شماره  ۲
حضرت معصومه(س)
واله
نیمایوشیج
نیمایوشیج
طلایه داران
رهیار ۲
رشد ( اندرزگو )
دی
۵ پنجم ابتدایی
                  آوا
پارمیس
بهار
سید آرمین
آرتین
سجاد
           کریمیان
دباغ
خلجی
وهاب پور
تقی ئی
زارع
                  سوده
شهید دستغیب
کوثر
نیمایوشیج
رنگین كمان دانش
مهرآیین
۶ ششم ابتدایی
            سوگل
هانا
تیام
پارسا
مهراد
ایلیا
              نوری
سمنانی
محمد علی
عباسیان
نیری
فرجی
                معاد ۲
كوشش
واله
مهرآیین
مهرآیین
دکتر محمود افشار
۷ هفتم
(متوسطۀ اول)
           پردیس
هلنا
ریحانه
حسین
اروین
پارسا
     عالی داعی
دهخوارقانیان
فتاحی
كیهانی
طاهری
پردلی بهروز
               كوشش
فرزانگان ۱
حضرت معصومه(س)
كمال
علامه حلی ۱
مهر
۸ هشتم
(متوسطۀ اول)
               ترنم
آناهیتا
مهرناز
پارسا
علیرضا
سید ارشیا
پارسا
سیروان
         محمدیان
مقدادی
حسینی
قزلباش
دانش آرا
هاشمیان زاده
اسكندری
امینی
               ابوریحان
ابوریحان
فرزانگان ۲
علامه حلی ۶
علامه حلی ۱
علامه حلی ۶
علامه حلی ۶
علامه حلی ۶
۹ نهم
(متوسطۀ اول)
          آمیتیس
الینا
سحر
صبا
آرین
سید آریان
علی
           حمیدی
رضاییان
صانعی فرد
سالم
علوی رضوی
وهاب پور
صفری
                گلبانگ
اسلام
راه رشد
اسلام
علامه حلی ۳
علامه حلی ۳
علامه حلی ۱
۱۰ دهم
(متوسطۀ دوم)
               نگین
فاطمه
زهرا
حسام الدین
آرش
رضا
عرفان
           میرزایی
محمدی
هلشی
ایروانی
مویدی
مالك
گلشن پژوه
                 نرجس
فرزانگان ۵
سلام رسالت
ماندگارالبرز
ماندگارالبرز
ماندگارالبرز
ادب
۱۱ یازدهم
(متوسطۀ دوم)
             سحر
مریم سادات
المیرا سادات
علی
امیر
محمد جواد
          اقاخانی
رضوی طاهری
حسینی بافی
ابراهیمی
نادری
یادگاری
               فرزانگان
روشنگر
كوشش
ماندگارالبرز
ادب
ماندگارالبرز
۱۲ دوازدهم
(متوسطۀ دوم)
           خدیجه
کیمیا
آریا
پارسا
ایلیا
             امینی
دوانی
ذوقی
ذوقی
اسدی
               ولایت ۱
سفارت پاکستان
ماندگارالبرز
ماندگارالبرز
ماندگارالبرز
شهرستان‌های تهران
ردیف پایه نام نام خانوادگی نام مدرسه منطقه
۱۳ اول ابتدایی
             محدثه
ستاره
سارینا
حسین
ایلیا
محمدسینا
امیرحسین
محمد امین
          اسمعیل
احمدی
احمد پور
اورنگ
بیك
دهقانی
اصغرنژاد
تاجیك
      آموزشگاه الوند
ابوذر ۱
آموزشگاه الوند
امیر كبیر
پیام رشد ۱
آموزشگاه الوند
پیام رشد ۱
سما
                 شهرری
كهریزك
شهرری
پردیس بومهن
ملارد
شهرری
ملارد
ورامین
۱۴ دوم ابتدایی
                الهه
یسنا
فاطمه
مرتضی
سیدحسین
محمدارمیا
             مهری
فلاحت
پناهی
همایونی
اقوامی
غزاله
              امیر كبیر
امیر كبیر
آموزشگاه الوند
آموزشگاه الوند
امیر كبیر
جوادالائمه (ع )
         پردیس بومهن
پردیس بومهن
شهرری
شهرری
پردیس
رباط كریم
۱۵ سوم ابتدایی
              وصال
زهرا
ریحانه
رادین
امیدرضا
آرتین
كیارش
   بهرامی جوین
خیابانی
شاهسون
پریشان
یقین لو
نیك پور
تاجیك
               امیركبیر
امیر كبیر
شهید حسن غیوری
ثامن الائمه
امیر كبیر
البرز
ثامن الائمه
        پردیس بومهن
پردیس
شهرری
شهریار
پردیس بومهن
رباط كریم
شهریار
۱۶ چهارم ابتدایی
             مهسا
اسما
طلا
محمد سبحان
پارسا
سینا
           عبدلی
ایگدری
كرمی
قاسمی دولت
زند
نوذری
              امیر كبیر
امیر كبیر
امیر كبیر
آموزشگاه الوند
بصیرت
بصیرت
        پردیس بومهن
پردیس بومهن
پردیس بومهن
شهرری
شهریار
شهریار
۱۷ پنجم ابتدایی
              ملیكا
فاطمه
حدیث
شروین
ماهان
محمد امین
            حیدری
جهانگیر كوران
علی بیگی
امین
فرهمندفر
ریاحی
      آموزشگاه الوند
امیر كبیر
حضرت زینب(س)۱
امیر كبیر
موتلفه اسلامی
امیر كبیر
                شهرری
پردیس بومهن
شهرقدس
پردیس بومهن
دماوند
پردیس بومهن
۱۸ ششم ابتدایی
               زهرا
صبا
دلارام
محمد مهدی
آرتین
سبحان
علیرضا
        سلطانی
برادران
حیدری
پرویش
صابری
استین نژاد
تاجیك خاوه
       خانه ریاضیات
امیر كبیر
خانه ریاضیات
خانه ریاضیات
دكتر حسابی
سعید
سعید
                 شهریار
پردیس بومهن
شهریار
شهریار
شهرری
پیشوا
پیشوا
۱۹ هفتم
(متوسطۀ اول)
            فاطمه
بهار
هلیا سادات
حسین
عرفان
امیرحسین
        سلیمانی
رفیع نژاد
موسوی مهربان
همتی
خانی
محمدحسن
   حضرت زینب(س)
حضرت زینب(س)
حضرت زینب(س)
دارالفنون
دارالفنون
دارالفنون
                شهرری
شهرری
شهرری
شهریار
شهریار
شهریار
۲۰ هشتم
(متوسطۀ اول)
             سعاد
شمیم
شیما
مهدی
محمد
حمیدرضا
        كشاورزی
خورسندی
پارسانیا
رمضانخانی
صفی
عباسپور
               فرزانگان
فرزانگان
حضرت زینب(س)
شهید رجایی ۱
شهید رجایی ۱
سید رضی
                 شهریار
ورامین
شهرری
اسلام‌شهر
اسلام‌شهر
پاكدشت
۲۱ نهم
(متوسطۀ اول)
               مبینا
گلناز
شقایق
صدرا
پارسا
كوروش
             باطبی
حسین خانی
نجفی
عالی
احمدی
اروس خانی
            فرزانگان ۱
فرزانگان ۱
فرزانگان
شهید رجایی ۱
شهید رجایی ۱
دارالفنون
            اسلام‌شهر
اسلام‌شهر
شهریار
اسلام‌شهر
اسلام‌شهر
شهریار
۲۲ دهم
(متوسطۀ دوم)
                آیدا
حانیه
شیدا
سینا
سیدعلی
محمدیونس
         رستمی
اسمعیل خانی
پاكزاد
جعفری
حسینی بحری
تاجمیری
               فرزانگان
فرزانگان
فرزانگان
دارالفنون
دارالفنون
دارالفنون
                 شهریار
شهریار
شهریار
شهریار
شهریار
شهریار
۲۳ یازدهم
(متوسطۀ دوم)
               زهرا
نگار
معصومه
فرزاد
امیرحسین
سیدامیرحسین
     سوخته دل
جودی
شجاعی بنفشه
شیرازی
روستا
موسوی
   حضرت زینب(س)
حضرت زینب(س)
فرزانگان
دارالفنون
دارالفنون
دارالفنون
                 شهرری
شهرری
قرچك
شهریار
شهریار
شهریار
۲۴ دوازدهم
(متوسطۀ دوم)
           شاهین
محسن
             ایزدی
میرزایی راد
        استادمطهری
استادمطهری
              رباط كریم
رباط كریم

 

لازم به توجه است که به دلیل کمبود فضا، امکان حضور بیش از یک همراه در مراسم وجود ندارد.

برای دریافت جزئیات برگزاری جشن پایانی استان خود با نمایندگی ریاضیات کانگورو در استان خود تماس بگیرید.

جزئیات این مراسم به شرح زیر است:

زمان: پنج‌شنبه ۸ شهریور ۱۳۹۷

ساعت ۱۶ الی ۱۷: پذیرش و بازی‌های فکری

ساعت ۱۷ الی ۱۹: مراسم ‌اصلی ‌جشن پایانی

مکان: تهران، ولنجک، میدان دکتر شهریاری، بلوار دانشجو، دانشگاه شهید بهشتی، دانشکده ادبیات، سالن مولوی

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

دوست دارید به بحث ملحق شوید؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *